Ново шоу на косовскиот селектор (Видео)

Англија и Косово синоќа одиграа интересен меч, а не можеше да помине без ново истакнување на гостинскиот стратег.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *