Оптимизмот е голем – Македонците притиснаа со уплата, паѓа двојката на мечот со Австрија

Голема е вербата во оваа генерација што за првпат ќе игра на големо натпреварување, а доказ се и зголемените уплати во Sport Life, што доведоа до промена на коефициентите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *