Ривалдо имаше една точна прогноза, ќе ја погоди ли и втората?

Бразилската легенда точно знаеше кој ќе биде шампион на Копа Америка, а го посочи својот фаворит за Златната топка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *