Роналдо е машина што не сопира – Даде два гола за победа на Манчестер јунајтед и ја расплака мајка му (Видео+Фото)

Камбек од соништата имаше фудбалската икона на Манчестер јунајтед, а се тресеа трибините на „Олд Трафорд“ во чест на популарниот ЦР7

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *