Роналдо има дадено повеќе репрезентативни голови од Меси и Марадона заедно

Неверојатни се достигнувањата на Португалецот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *