Се огласи легендарниот Рикелме: Ова е срамно и жално

Потпретседателот на Бока не може да поверува што направија фудбалерите на аргентинскиот гигант.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *