Шкупи го снајде полоша судбина од Шкендија, лесно падна во Скопје

Слабото издание на тимот на Гоце Седлоски го чинеше пораз со три гола негатива од Санта Клара.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *