Што му дофрли Роналдо на Ибрахимовиќ пред да биде изведен пеналот? (Видео)

Златан погоди од белата точка и слатко му се изнасмеа на Кристијано.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *