Со Левандовски и Милер немаше утка, Специјалниот сингл на Sport Life нуди топ-коефициенти и за мечот Интер – Реал Мадрид (Фото)

Нашиот предлог од вчера да се одигра тандемот Левандовски- Милер дека ќе бидат стрелци за Баерн против Барселона беше добитен, а и денеска има богата понуда и за дербито во Милано со многу разновидни игри

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *