Спортската прогноза ѝ донесе Смарт ТВ, сега ќе го покаже типстерското знаење во добротворната акција на Sport Life

Најдобрата прогнозерка за третата сезона, Вања Арсова, состави добротворен тикет со кој го најави новиот европски шампион

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *