Стјуардите објаснија зошто го казнија Фетел, Ферари ќе се жали

Нe стивнуваат реакциите по синоќешната трка во Монтреал

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *