Тони Надал: Нешто не е во ред со Кирјос

Вујкото и поранешен тренер на Рафаел Надал го прокоментира однесувањетo на австралискиот тенисер во текот на турнирот во Рим

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *