Тренерот на Фленсбург „плаче“ и ги обвини судиите за поразот: Немавме шанси да играме фер меч

Германците сигурно не очекуваа ваков убедлив пораз во Скопје.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *