Тренерот на Лион вели дека неговиот тим е оштетен во дербито со ПСЖ

Стратегот на гостите вели дека има неправда.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *