Вардар загуби, за утеха е прекрасниот цепелин на Чупиќ и Јотиќ (Видео)

Двојниот еврпски првак не успеа да избегне втор пораз од Пик Сегед во рок од четири дена, загуби во драматичен меч со 34:33, а за утеха е најубавиот момент на дуелот од ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *