Ужас: НХЛ играч почина само еден ден откако го славеше вториот роденден на синот

Неверојатна трагедија во САД.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *