Второто сценарио најпогодно, ќе се игра фудбал во Македонија

Прволигашите се одлучија за вториот предлог на ФФМ: Сезоната ќе се доигра без испаѓање

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *