Сензација, па заслужено победничко селфи – Го освоија Тетово кога никој не очекуваше (Фото)

Во последното коло годинава во ПМФЛ, Пелистер приреди првокласна сензација, а Шкендија го доживеа првиот пораз во 19 рунди.

Слични вести...