Жозе „доминира“ на социјалните мрежи: Закажан меч во 19 часот, а не знаеме дали ќе играме

Цинично ја пофали најдобрата фудбалска лига во светот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *