Има ли херој со добитен тикет денеска?

Многу неочекувани резултати во Топ 5 лигите: Почна со Ливерпул, заврши со Барселона и Јувентус, но сепак имаше и повеќе добитни сигурици!

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *