Историска вечер за македонската женска кошарка, заслугата е на Бадел 1862

Прва победа на наш тим во регионалната женска јадранска лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *