Ловќен е повисок од Пелистер, убедлив пораз со 108 примени поени на дебито на битолчани во АБА 2

Премиерното издание на македонскиот тим беше катастрофално и загубија со 108:85.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *