Македонија се предаде во вториот дел, Германија прва обезбеди место на Мундијалот (Видео)

Црвено-жолтите беа немоќни пред четирикратнот светски првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *