Каква легенда – Никој не му купи дрес, па се пошегува: Се обложувам дека Меси никогаш немал ваков проблем (Видео)

Играчот на Аталанта, Мартен де Рон, објави видео со шега на своја сметка, а ситуацијата е многу интересна и никој не дојде да купи дрес со негов потпис.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *