Милан негира расизам, што сакаше да му каже Златан на Лукаку со „вудуто“? (Видео)

Една случка од пред три години е клучот на вербалната пресметка која за малку ќе се претвореше и во тепачка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *