Нема шега со Германците, го декласираа Бразил со 13 разлика

Еден од домаќините на Мундијалот покажа дека има моќен состав и лесно ги победи „кариоките“, кои вчера ја намачија Франција

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *