Новак Ѓоковиќ не заборави да го честита роденденот на својот најголем идол

Знаете ли кој е човекот на кого му се восхитува најдобриот тенисер во светот?

Слични вести...

2 Responses

  1. Avatar Цветан Глигоров напиша:

    Зошто мора да му пишете на чоеков „Србинот“? – ги папагалишете тие коментаторите од телевизија?

  2. Avatar Miki напиша:

    BRAVO CARE