Познати деталите како се движел кобниот лет на Брајант: Пилотот „се изгубил“ во маглата во планинската област

Ах таа густа магла

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *