Капитен е и сепак е разочаран од изборот на Де Бур: Има подобар лидер од мене, но тој не е повикан за ЕП

Во отсуство на повредениот Вирџил Ван Дајк, неговиот соиграч од Ливерпул ја има капитенската лента, но тој вели дека има подобар капитен од него

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *