Шанса да заработите на ракометната репрезентација на Македонија против Словенија

Словенците се домаќини, на клупата ќе им дебитира нов селектор, па според квотите во Sport Life, важат за фаворити на хартија на вечерашниот контролен меч.

Слични вести...