Толку се може без Меси: Баерн надмоќно газеше на „Камп ноу“ (видео)

Дуел меѓу „мажи и деца“, Каталонците ѝ се покорија на баварската машинерија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *